Odborná pomoc a servis

Jsme tu proto, abychom vám pomohli a poradili. Nevíte si s něčím rady? Poradíme vám s určením vhodné úpravy vody, dále dle rozboru vody vám pomůžeme určit jakou máte kvalitu vody a jak řešit jednotlivé požadavky úpravy vody, popřípadě poradíme se servisem. Odbornou instalaci včetně zaškolení provedou naši autorizovaní technici po celé ČR.

Pro zjednodušení přesného doporučení úpravy vody nám můžete doplnit jednoduchý technický dotazník, ideálně je dobré zaslat i rozbor vody nebo adresu (aktuální rozbory vody ve vodovodním řadu si dohledíme sami) a my Vám navrhneme ideální filtraci přímo pro Vás.

Zavolejte nám na informační linku: +420 483 704 743 nebo nám napiště na email: info@agroaquapro.cz

Profesionální instalace, servis a montáž

Ať se jedná o domácí filtry nebo o průmyslovou filtraci, náš autorizovaný servis zajistí jakoukoliv montáž nebo servis jak jednotlivých filtrů, tak i dalších produktů zakoupených u nás či u jiné firmy.

Chcete zamontovat jakýkoliv filtr nebo máte doma nějaký filtr a nevíte si s ním rady? Potřebujete udělat servisní výměnu nebo filtr opravit? Využijte služeb našeho servisního oddělení. Máme 10 autorizovaných servisních techniků po celé ČR a 5 servisních techniků v SR rozdělených do jednotlivých krajů. Vaše filtry vám opravíme, vyměníme, uděláme potřebný servis, aby vám dávaly vodu, kterou si přejete.

Můžete váš filtr zaregistrovat u nás, aby jste se již nadále nemuseli starat o potřebné termíny servisních výměn. Náš automatizovaný systém vše zajistí a ohlídá za vás, měsíc před potřebnou servisní výměnou vás budeme informovat dopisem nebo mailem dle Vašeho určení, pošleme také sms.

Kontaktujte nás přímo na servisním oddělení +420 483 704 745 nebo na servis@agroaquapro.cz. Pracovní doba je 8.30-17.00 hod.