Představení společnosti

Společnost AGRO AQUA PRO s.r.o. je obchodní a servisní společnost specializující se na úpravu vody v domácnostech, laboratořích, průmyslu a zemědělských podnicích. Zabývá se vlastním vývojem a projekcí filtrační technologie a odborné instalace. Je složena z profesních odborníků na úpravu vody s 20-ti letou praxí v oboru. Díky těmto zkušenost přináší vysoce výkonné a efektivní úpravy vody přesně „šité na míru“. Náš rozsah znalostí začíná standardními postupy na úpravu vody a prochází následně vysokou úrovní řešení nároků a požadavků přizpůsobené zákazníkovi.

 

Ve spolupráci s projektanty a vlastním výzkumem nyní dokáže řešit jakékoliv požadavky náročnosti klientů. Během 20 let se tým lidí v této společnosti podílel na více jak 350 000 různých instalací po celém světě, u kterých následně řešíme záruční i pozáruční servis.

Naší filozofií je zlepšovat kvalitu života.

Díky vlastnímu výzkumu, vysoké kvalitě a široké škále výrobků, vlastnímu servisnímu oddělení a 15 autorizovaných servisních techniků v ČR, SR a Rusku můžeme uspokojit jakýkoliv požadavek ke zpracování a úpravy vody určené ke spotřebě v soukromém nebo v průmyslovém využití.

Veškeré úpravy vody a filtrační moduly navrhujeme a instalujeme přesně podle požadavků klienta, po montáži zajistíme zaškolení obsluhy a následný kompletní servis včetně náhradních dílů. To vše s plnou zárukou a garancí dlouholeté plné funkčnosti.